Věrnostní program

Věrnostní program

Při úhradě půjčky v termínu splatnosti, můžete využívat systému loajality. Pokud přesáhnete dobu 10 dnů po splatnosti, ztrácíte nárok na slevu dle systému loajality, posouváte se o stupeň níž.


Status loajalního klienta:

10 % STŘÍBRNÝ KLIENT - 3. a 4. půjčka až do výše 15 000 Kč se SLEVOU 10%

15% ZLATÝ KLIENT - 5. a 6. půjčka až do výše 15 000 Kč se SLEVOU 15%

20% VIP KLIENT - 7. a každá další půjčka až do výše 15 000 Kč se SLEVOU 20%

Uvedená sleva je odečtena z poplatku za poskytnutí úvěru. Sleva zaniká při nedodržení termínu úhrady. Sleva platí při každé opakované žádosti, pokud klient s předchozím úvěrem nebyl po splatnosti více než 30 dní.
Půjčka7 – peníze do 15 minut

Půjčka7, to není jen dostupný a jednorázový finanční úvěr. Protože si vážíme loajality našich klientů, připravili jsme tento věrnostní program. Při řádných úhradách vašich úvěrů, získáváte od nás jako bonus slevy na úvěr následující. Slevy se propisují automaticky v zákaznickém profilu na našich stránkách v záložce žádost o úvěr. Stávající cena je přeškrtnuta a nahrazena již cenou po slevě.

Půjčka7 a její možnosti

Jak by se vám líbilo obdržet částku od 1 000 Kč do 15 000 Kč? Co byste řekli na variabilní dobu splatnosti v časovém rozmezí od 7 do 28 dnů?

To je základní produktová nabídka výhodné půjčky, kterou může získat žadatel po registraci a bez hrazení jakéhokoliv skrytého poplatku. Půjčka7 má plno předností, které nenechají nikoho chladným.

 • Rychle vyhodnocení žádosti

 • Průměrná doba připsání peněz na klientský účet 15 minut (v případě vybraných bank)

 • Flexibilita a nastavení výše splátky a délky splatnosti

Profesionální jednání

Důvěřujte jednoduchosti, férovému jednání, bohatým referencím a dlouhodobým zkušenostem v tomto oboru. Zvolte si Půjčku7, která může posloužit před výplatou, pro splacení důležitých složenek nebo úhradě nečekaných výdajů.

Vzhledem k tomu, že je tato online půjčka bezúčelová, lze s ní nakládat dle vlastní libosti. Peníze poslouží pro nákup elektroniky, zaplacení dovolené či libovolných služeb a produktů.

Půjčka7, to je bezpečné řešení pro každého, kdo nechce ztrácet svůj drahocenný čas a potřebuje peníze opravdu rychle, bez shánění spolužadatelů, bez ručitele a bez zástavy.

Získejte půjčku do 15 minut

Rychlá půjčka do 15 minut může být vaše po sdělení základních osobních údajů. Získejte peníze okamžitě a vyvarujte se náročné úřední byrokracii, podvodným praktikám a podobným záležitostem.

Použijte online kalkulačku a praktický internetový formulář, který vám pomůže dosáhnout na Vámi požadovanou částku až 15 000 Kč. Usaďte se v pohodlí svého domova, a vyřiďte vše během 15 minut.

Půjčka7 může být záchranou v neblahých životních chvílích, ale také snadno dostupná cesta k financím, za které si pořídíte cokoliv. Rychlá půjčka, se vstřícným přístupem a věrnostním programem pro stávající zákazníky.,


 • Máte dotazy?

  Tel.: 727 830 896

  Tel.: 228 226 971

  E-mail: info@pujcka7.cz

 • Pracovní doba

  Po - Pá od 9:00 do 18:00 hod.

  So - Ne od 10:00 do 15:00 hod.

 • Pomoc

  Často kladené otázky

  Nenašel/la jste odpověď? Vyplňte online formulář zde.

Zapomněl jste heslo?

Registrovat se

Výše úvěru: 3000 Kč

Poplatek: 820 Kč

Сelková splatná částka: 3000 Kč

Splatnost:

 

Změnit parametry úvěru

Zrušit Registrovat se

Před registrací a podáním Vaší žádosti o úvěr se prosím seznamte s naši kritérii:

Pokud výše uvedená kritéria splňujete, tak prosím pokračujte v registraci.


Zrušit Pokračovat