Rychlá a spolehlivá online půjčka

Pomáháme Vám každý den zprostředkovat malou půjčku. Na co potřebujete a na cokoliv si přejete. Tento proces jsme maximálně zjednodušili. Vše spolu vyřídíme rychle, on-line, ať už jste doma, v práci, nebo na cestách. Nemusíte chodit na pobočku. Pokud si přejete pomoci, jsou Vám k dispozici vstřícní operátoři našeho zákaznického centra, kteří okamžitě reagují. Díky našemu systému vždy máte přesný přehled o Vašem klientském účtu. Bez skrytých poplatků a bez dalších závazků.

Vážíme si našich klientů. Termín splatnosti si můžete kdykoliv posunout. Pro věrné klienty máme výhodný program. Pravidelně pro Vás připravujeme slevové a výherní akce.

- Peníze mohou být na vašem účtě do 15ti minut.
- Vše vyřídíme rychle a on-line
- Vždy máte přehled o Vašich financích a závazcích
- Můžete si prodloužit dobu splácení
- Pro všechny klienty máme slevový program, výhodné akční půjčky až s 25% slevou na poplatky.

Jsme spolehlivá a ověřená společnost

Na českém trhu působíme více jak 6 let. Jsme členové APNÚ (Asociace Poskytovatelů Nebankovních Úvěrů). Více než 70 000 spokojených klientů v ČR vložilo důvěru do našich služeb a využilo možnosti vzít si u nás úvěr. Úroveň našich služeb a technického zázemí patří mezi nejlepší v oblasti poskytování nebankovních půjček. Díky kvalifikovaným a školeným zaměstnancům, kteří pro Vás rádi pracují, získáte navíc nadstandardní zákaznický komfort.