Slevový kupón nelze použít - Kupón bylo možné uplatnit maximálně do 01-09-2017 00:01

Půjčka Na cokoliv

snadné řešení nedostatku financí

Pujcka7

Půjčka ihned

Nečekané výdaje už nezaskočí

Pujcka7

Online půjčka

Snadný přistup z mobilního zařízení

Pujcka7
Č?stka je dostupn? p?i p?jčce!

Výše úvěru:

Délka úvěru:

dní
Předsmluvní formulář Smlouvy o spotřebitelském úvěru
Reprezentativní příklad při řádném splacení:
Celková výše spotřebitelského úvěru 4 500,-Kč - Doba trvání 28 dní - Poplatek za poskytnutí úvěru 1317,-Kč - Roční úroková sazba 36% - Úroky 124.27,-Kč - RPSN 3640.9% - Poplatek za přijetí, posouzení a vyhodnocení žádosti 0,-Kč. Celková částka splatná spotřebitelem 5941.27,-Kč.
Výše úvěru: - Kč
Poplatek: - Kč
Úroky: - Kč
RPSN: -
Roční úroková sazba:
Splatnost: -
Сelková splatná částka: - Kč

Rychlá půjčka
Půjčka bez bankovního registru do 15 minut

Jak získat úvěr ihned

1

Nastavení úvěru

V prvním kroku vyberete požadovanou výší úvěru a její splatnost. Následuje Vaše registrace, vše je snadné a vyřízené do několika minut. Pokud jste naším novým klientem, pak si můžete zažádat o úvěr do výše 15 000 Kč.
2

Zaregistrovat se

Pokud ještě nejste naším klientem a žádáte u nás o úvěr poprvé, je nutné se zaregistrovat. Zadáním základních osobních údajů si vytvoříte přístup do svého osobního klientského profilu který Vám umožní náhled na aktuálního úvěru, možnost jejího prodloužení nebo podání žádosti o další půjčku. Registrace je velice rychlá a jednoduchá
3

Vyřízení žádosti o spotřebitelsky úvěr

Posledním krokem je posouzení Vaší žádosti o poskytnutí úvěru. Pokud jste úspěšně dokončili proces Vaší registrace, tak byla Vaše žádost odeslána ke schválení. Naše vyjádření o poskytnutí úvěru obdržíte telefonicky nebo formou SMS obvykle do 15 minut.
 • Máte dotazy?

  Tel.: 727 830 896

  Tel.: 228 226 971

  E-mail: info@pujcka7.cz

 • Pracovní doba

  Po - Pá od 9:00 do 18:00 hod.

  So - Ne od 10:00 do 15:00 hod.

 • Pomoc

  Často kladené otázky

  Nenašel/la jste odpověď? Vyplňte online formulář zde.Rychlá půjčka

Online půjčka – je výborným řešením pro překlenutí dočasných finančních problémů. Například, pokud potřebujete rychlý úvěr pro uskutečnění velkého nákupu za výhodnou cenu, neotálejte, protože pak můžete snadno přijít o skvělou příležitost.

Rychlá půjčka od pujcka7.cz – je to skutečná příležitost získat půjčku online v nejkratších termínech. Poskytujeme úvěry, získané odesláním online žádosti, ve výši od 1 000 do 15 000 Kč se splatnosti do 28 dnů. S využitím služby půjčka ihned, rychlou půjčku lze také vyřídit ihned online přímo na našich webových stránkách. Pro získání krátkodobé půjčky na účet ihned, musíte pouze vyplnit jednoduchý formulář s vašimi osobními údaji, zvolit částku rychlé půjčky a požadovaný termín splatnosti, což vám bude trvat jen pár minut. Po kontrole vaši úvěruschopnosti, Vás budeme kontaktovat s informaci o stavu vaší žádosti. V případě kladného rozhodnutí a vyřízení potřebných náležitostí peníze budou ihned odeslány na účet.

Získejte nejvýhodnější půjčku rychle, bez zbytečné byrokracie! Rychlá půjčka nebo online půjčka od pujcka7.cz je zárukou získání potřebné částky ve vhodný pro vás čas s příznivými podmínkami splácení!

Nebankovní půjčky online

Nebankovní úvěry – způsob získání mikroúvěrů pro aktuální potřeby. Jednoduše vyplňte formulář na našich webových stránkách. Náš zkušený tým provede posouzení v nejkratším možném termínu.

Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů
Jsme členové APNÚ
Vaše data jsou v bezpečí
SSL certifikát

Zapomněl jste heslo?

Registrovat se

Výše úvěru: 3000 Kč

Poplatek: 820 Kč

Сelková splatná částka: 3000 Kč

Splatnost:

 

Změnit parametry úvěru

Zrušit Registrovat se

Před registrací a podáním Vaší žádosti o úvěr se prosím seznamte s naši kritérii:

Pokud výše uvedená kritéria splňujete, tak prosím pokračujte v registraci.


Zrušit Pokračovat